BiżuteriaDodatkiPrezentyZaręczynyPierścionek z różowego złota – do czego pasuje?

9 września, 2022by PerfectMoments.pl

Szlachetna, wyrafinowana i modna: biżuteria z różowego złota to najgorętszy trend ostatnich lat. Dlatego też cieszą się one tak dużą popularnością. Podczas gdy żółte złoto jest ponadczasowym klasykiem, a białe złoto jest symbolem wyrafinowania, biżuteria z różowego złota, ze swoją romantyczną elegancją, już od jakiegoś czasu zajmuje honorowe miejsce w pudełkach z biżuterią wielu kobiet.

Idealne dopasowanie

Mniej wymagające niż żółte złoto, różowe złoto nadaje się do różnych stylów i okazji, w harmonijnej równowadze między trzeźwością i oryginalnością. Odpowiednia na dzień, biżuteria z różowego złota dodaje odrobinę subtelnej elegancji do wieczoru i innych specjalnych okazji, czyniąc każdy wygląd szykownym i modnym. W ostatnich sezonach modowych wszystko się jednak zmieniło: różowe złoto oraz częściej stawało się bohaterem, podobnie jak żółte złoto i srebro, złote pierścionki stając się prawdziwym trendem, który wtargnął we wszystkie sfery mody.

Ten delikatny metal o ciepłych tonach jest nie tylko ulubionym odcieniem dla biżuterii i akcesoriów do każdego stroju, ale stał się również ulubionym odcieniem dla kobiet i dziewcząt dla odzieży, takiej jak kultowa skórzana kurtka, dla wieczorowych sukienek i klamerek, a nawet dla włosów, dla kobiet, które uwielbiają być odważne ze swoim wyglądem. Różowe złoto doskonale komponuje się z biżuterią bogatą w kamienie szlachetne, w tym granat, ametyst i akwamaryn. Diamenty i cyrkonie sześcienne lub kamienie w niebieskich i zielonych odcieniach stworzą silny kontrast z tym odcieniem złota, w wyniku czego powstanie przyciągająca wzrok biżuteria o zdecydowanym charakterze.

Jeśli natomiast to, co kochasz, to ciepły odcień różowego złota i efekt ton w ton, możesz zdecydować się na różowe i czerwone kamienie kolorowe. Pierścionki z różowego złota, wzbogacone o różne kamienie szlachetne, z pewnością przyciągną uwagę zarówno kontrastowymi, jak i bardziej stonowanymi kolorystycznie kamieniami.

Do czego dopasować pierścionek z różowego złota?

Odpowiedź na pytanie, jak łączyć biżuterię z ubraniami, zależy również od charakteru samego stroju. Jeśli lubisz ubierać się w stylu rockowym lub boho, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś uzupełniła stylizację o kilka pierścionków. W przypadku strojów formalnych, biznesowych lub wieczorowych, staraj się ograniczyć ilość biżuterii, aby nie odwracać uwagi od reszty stylizacji.

Dobrze dobrane dodatki mogą doskonale podkreślić urodę i zamaskować jej niedoskonałości i odwrotnie – źle dobrane mogą je uwypuklić. Jaką zatem biżuterię wybrać, aby osiągnąć najlepszy efekt? Jeśli Twój typ urody to wiosna (jasna karnacja z ciepłym podtekstem, blond, jasnoczerwone lub jasnobrązowe włosy i niebieskie lub jasnozielone oczy), wybierz biżuterię w kolorze złota, różowego złota, brązu i mosiądzu; jeśli Twój typ urody to lato (jasna karnacja z chłodnym podtekstem, platynowy blond, szary blond, ciemnobrązowe lub czarne włosy z chłodnym podtekstem i szare lub szarozielone oczy), postaw na biżuterię ze srebra, platyny, stali i białego złota; jeśli Twój typ urody to jesień (złota karnacja, często z piegami, ciepłymi podtekstami, rude lub rudobrązowe włosy i zielone lub brązowe oczy), postaw na biżuterię w kolorze złota, brązu i mosiądzu; jeśli Twój typ urody to zima (bardzo jasna karnacja z chłodnymi różowawymi podtekstami, czarne włosy i ciemne oczy), postaw na biżuterię ze srebra, platyny i białego złota.