ModaZakupyCzy body to wygodna bielizna?

28 kwietnia, 2023by PerfectMoments.pl0

Kobiety wciąż mało czasu poświęcają wyborowi bielizny. O ile koncentrują się na doborze wysokiej jakości ubrań, to na to, co się znajduje pod nią, nie zwracają kompletnej uwagi. Jest to duży błąd, ponieważ właściwa bielizna nie tylko ma wpływ na naszą wygodę, ale także na zdrowotność. Okolice intymne należy chronić, chociażby przed poceniem się, co może doprowadzać do rozwoju bakterii. Na jaką bieliznę się zdecydować? Czy body będzie dobrym wyborem? Pora to sprawdzić.

Bielizna wykonana z naturalnych materiałów

Kluczem do wyboru właściwej dla nas bielizny jest zwrócenie uwagi na materiały, z której została wykonana. Niestety wciąż na rynku można znaleźć taką, która jest wykonana ze słabej jakości materiałów. One nie do końca nadają się na bieliznę. Sztuczne materiały nie tylko powodują pocenie się, ale także nie gwarantują przepływu powietrza.

Dobra bielizna zawsze jest wykonana z materiałów naturalnych. O ile w składzie może się znajdować domieszka poliestru, czy też elastyny, to maksymalnie powinno to być kilka procent. Ostatnimi czasy bardzo popularna jest bielizna bambusowa. Jest ona nieco droższa, ale jak najbardziej jest warta swojej ceny.

Komplet bielizny we właściwym rozmiarze

Aby bielizna była bardzo wygodna i nigdzie nas nie uciskała, to musi także być we właściwym rozmiarze. Nie można nosić bielizny zbyt małej, ale także o rozmiar za duża, nie okaże się dobrym wyborem.

damskie-komplety-kapielowe

Czy dobór właściwego rozmiaru jest skomplikowany? Nie do końca. W sklepach stacjonarnych można namierzyć bieliznę na swoją, a z kolei w sklepach internetowych mamy podane szczegółowe wymiary podane w centymetrach. Wystarczy zmierzyć swoją starą bieliznę i po kłopocie.

Jaka bielizna jest w modzie? Body Guess na Answear

Na pewno w obecnych czasach mamy spory wybór bielizny w sklepach różnego rodzaju. Jaka bielizna cieszy się obecnie największą popularnością? Bardzo popularne jest body Guess od Answear. Body było hitem w latach dziewięćdziesiątych, ale jak widać, moda ta powróciła. Bardzo nas to cieszy.

Można kupić body bawełniane, które można ubrać pod swoje okrycie wierzchnie, a także seksowny model, który stanie się urozmaiceniem w życiu miłosnym. Przy zakupie body warto zwrócić uwagę na jego zapinanie. Czasami jest ono na wciąganie, ale często mamy do czynienia z zapięciem w kroku. Niejednokrotnie nie jest to zbyt wygodne. Zaciski trudno jest zamknąć, a gdy już się nam uda, to odczuwamy pewien dyskomfort.

Warto poszukiwać tak długo właściwego modelu, aż natrafimy na ten jeden jedyny. Body w wersjach bawełnianych sprawdzą się także na treningu. Jest wygodne i nigdzie się nie wrzyna. Niestety często figi, czy też stringi nieestetycznie się odznaczają na spodniach, czy też wymagają co jakiś czas poprawiania. Podczas treningu raczej chcemy się skupić na ćwiczeniach, a nie na podciąganiu bielizny, czy też jej kontrolowaniu.

Kobiety, które raz przekonały się do bielizny tego typu, nie będą chciały słyszeć o żadnej innej. Sprawdzonych rozwiązań nie lubimy zmieniać.

 

Artykuł sponsorowany

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone gwiazdką *