DodatkiDekoracjeWeseleGirlandy z balonów – na jakich przyjęciach sprawdzają się najlepiej?

4 stycznia, 2022by PerfectMoments.pl

Balony towarzyszą nam na niemal każdym przyjęciu, jednak same w sobie nie stanowią one eleganckiego, ciekawego elementu dekoracyjnego. Jeśli zależy nam na tym, aby dekoracja nabrała charakteru, to dobrze jest wybrać girlandy z balonów. Na jakiego typu przyjęciach tego rodzaju ozdoba sprawdzi się najlepiej? W jaką girlandę z balonów warto zainwestować?

Nieodłączny element wesela

Girlanda z balonów doskonale sprawdzi się, zdobiąc wejście do sali weselnej bądź miejsca, przy których siedzą państwo młodzi. Niektórzy wykorzystują ją także do ozdabiania sceny, na której gra zespół weselny. Okazuje się jednak, że girlandy z balonów mogą przydać się szczególnie parom, które planują wziąć ślub w plenerze. Ostatnimi czasy coraz chętniej na miejsce zaślubin wybieramy parki, plaże, czy góry, zamiast standardowego urzędu. Problem  w tym, że nawet ślub w plenerze wymaga pewnego rodzaju oprawy, dlatego też warto zainwestować w dużych rozmiarów girlandę z balonów, aby zaznaczyć, w którym dokładnie miejscu odbywa się uroczystość.

Przyjęcia domowe i w ogrodzie

Girlandy z balonów są nieodzowną częścią dekoracji wielu przyjęć, które odbywają się w domowym zaciszu. Bardzo często wykorzystuje się je na kinder party, gdyż dzieci uwielbiają kolorowe dekoracje złożone właśnie z balonów. Doskonale sprawdzą się one także podczas baby shower – standardowo kolor balonów dobiera się do płci dziecka. Jeśli na świat ma przyjść dziewczynka, kupuje się girlandy z balonów w kolorze różowym, jeśli zaś chłopiec – w kolorze niebieskim. Niemniej jednak zawsze można wyjść z utartych schematów i wybrać innego rodzaju girlandy, które z pewnością uświetnią przyjęcie z okazji narodzin dziecka. Girlandy z balonów mogą znaleźć zastosowanie podczas przyjęć urodzinowych czy zabaw karnawałowych. Świetnie wyglądają nie tylko w domu, ale również w ogrodzie – to właśnie tam bardzo często organizujemy przyjęcia letnią porą. Warto więc zadbać o odpowiednią dekorację ogrodu, zanim zaprosimy do niego gości.

Jaką girlandę z balonów wybrać?

Klienci często zastanawiają się, jaką właściwie girlandę złożoną z balonów powinni wybrać? Nie chodzi tutaj o konkretny kolor balonów, a raczej a jej długość i tęgość. Te zaś zależą od ilości balonów, z jakiej składa się girlanda. Mniejsze zawierają około 40-60 balonów i doskonale sprawdzają się na przyjęcia organizowane w domu. Jeśli zaś wybieramy girlandę na przyjęcie weselne bądź plenerowe, postawmy na model, który złożony jest z co najmniej 100 balonów. Dzięki temu girlanda będzie widoczna nawet z dalekiej odległości.