ŚlubDekoracjeDodatkiWeseleJak stworzyć najpiękniejszą i klimatyczną dekorację na wesele?

18 stycznia, 2022by PerfectMoments.pl

Planowanie wesela wiąże się z ogromnym podekscytowaniem każdej młodej pary. W ostatnim czasie wielu nowożeńcom w szczególny sposób zależy na stworzeniu romantycznej atmosfery i klimatycznej dekoracji na sali weselnej. Najważniejszy jest świadomie przygotowany projekt całej aranżacji, a następnie skompletowanie wszystkich potrzebnych akcesoriów. Podstawą zdecydowanie są lampki ozdobne, świeże kwiaty, eleganckie obrusy, a także odpowiednio dobrana zastawa stołowa dla wszystkich gości.

Świeże kwiaty

Zdecydowanie najważniejszą i jednocześnie najpiękniejszą ozdobą każdego przyjęcia weselnego są świeże kwiaty. Sztuczne wiązanki są znacznie bardziej dostępne oraz przystępne cenowo, lecz z pewnością nie tworzą tak pięknych kompozycji, jak żywe rośliny. Bukiety świeżych kwiatów powinny znaleźć się na stołach, jak również w odpowiednich częściach sali weselnej. Świeże rośliny mogą stworzyć świetne połączenie z lampkami ozdobnymi, które nadają klimat. Lampki ozdobne przeplecione z liśćmi mogą zawisnąć zarówno na ściance za siedzeniami pary młodej, jak i nad parkietem do tańca.

Oświetlenie

Zastosowanie właściwego oświetlenia nadaje bardzo romantyczny klimat całej sali. Przygaszone lub wyeliminowane całkowicie kolorowe lasery i jednocześnie zastosowane lampki ozdobne o delikatnej poświacie to sposób na przyjemną atmosferę, którą docenią wszyscy obecni na sali goście. Oświetlenie ma bardzo duży wpływ na fotografie jakie mogą powstać w ramach pamiątki ślubu i wesela dla pary nowożeńców. Profesjonalny fotograf doskonale wykorzysta lampki ozdobne znajdujące się na sali i stworzy dzięki nim niezwykle romantyczną sesję zdjęciową dla zakochanych.

Zastawa stołowa

Choć większość sal weselnych posiada własne naczynia oraz obrusy to czasem warto przygotować inną zastawę, która będzie idealnie komponować się ze stylem wystroju oraz dekoracji. Jeśli bowiem stół będzie nijaki i niedopasowany do reszty elementów i akcesoriów to nawet najpiękniejsze lampki ozdobne nie zapewnią odpowiedniego klimatu na sali.

Obrusy warto dobierać według kolorów przewodnich całego przyjęcia. Podobnie należy podejść do kwestii całej zastawy stołowej. Świetnym i jednocześnie bardzo ekonomicznym rozwiązaniem jest wypożyczenie wszystkich potrzebnych akcesoriów od profesjonalnych firm lub usługodawców posiadających te elementy w swoich ofertach. Wydając niewielkie pieniądze można bowiem stworzyć niepowtarzalny klimat i przyjęcie weselne o jakim goście oraz sama para młoda nie zapomną jeszcze przez wiele długich lat.