DekoracjeDodatkiŚlubKwiaty w kwietniu na ślub – jakie wybrać?

21 września, 2021by PerfectMoments.pl

Ślub to piękny, wyjątkowy dzień pełen wrażeń. Dla Pary Młodej jest to najważniejszy dzień. Pierwszy na wspólnej drodze. Jest to dzień pełen ważnych obietnic, miłości, radości. Często jest to czas pełen wzruszeń.

Bez wątpienia jest to ważny dzień, w którym każda Para chce mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Tych elementów, w całej układance jest dużo: tort, menu, wystrój sali i kwiaty. Te ostatnie stanowią bardzo ważny element dekoracji i dodatku – w formie bukiety Panny Młodej. Ważne, żeby były świeże, a najlepiej sezonowe.

 

Kwiecień plecień

Kwiecień jest dość kapryśnym miesiącem, który może dostarczyć Parze Młodej mnóstwa emocji. Od pięknego słońca przebijającego się ze swoim optymizmem, po deszcz i ulewy. Jednak dużo par decyduje się na ślub w tym właśnie miesiącu.

W końcu nie pogoda jest tu najważniejsza, a miłość i chęć dzielenia się nią wśród najbliższych. Gotowość do spędzenia ze sobą reszty życia, w zdrowiu i w chorobie, na dobre i na złe, w biedzie i w dostatku. Zatem warto pamiętać, że kwiaty w kwietniu na ślub powinny być odporne na możliwe różnice temperatur.

Sezon na żółty

Jeśli chodzi o kwiaty sezonowe, w kwietniu królują żółte barwy pełne optymizmu i nadziei. Tutaj pary często decydują się na tulipany, które dumnie zdobią bukiet Panny Młodej oraz są głównym elementem żywych dekoracji. Kwiaty w kwietniu na ślub – w tym okresie warto zdecydować się na narcyzy oraz jaskry i peonie, które również występują w optymistycznych żółtych odcieniach.

Grunt to wybór

Nie każdy musi gustować w sezonowej żółci! Na szczęście wiosna przynosi nam cały wachlarz różnobarwnych kwiatów, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Do niektórych może przemówić pięknie pachnący, intensywny bez. Można z niego stworzyć piękną i tradycyjną białą dekorację lub wręcz przeciwnie.

Postawić na nowoczesność i wybrać bez w kolorze fioletu, który będzie mocnym i odważnym akcentem dekoracyjnym zarówno sali jaki i bukietu. Można również wybrać kwiaty o wdzięcznej nazwie ,,lwia paszcza”, które wbrew pozorom wyglądają bardzo delikatnie i łagodnie, zwłaszcza w odcieniach bieli.

Decydując się na wybrane kwiaty w kwietniu na ślub, można postawić również na wyrafinowanie i wybrać tradycyjne, proste róże. One są zawsze modne, zawsze piękne i dostępne w wielu kolorach i odcieniach.