ŚlubWeselePrzysięga gości weselnych – ciekawy sposób na dobrą zabawę

21 września, 2021by PerfectMoments.pl

Wesele to wyjątkowy dzień dla przyszłych małżonków. Organizując przyjęcie weselne, chcą aby ten dzień był niezapomniany zarówno dla nich, jak i dla zaproszonych na tą uroczystość gości. Dobra zabawa to jeden z tych elementów, które wpływają na to, że wesele na długi czas zapada w pamięci wszystkich uczestników.

 

Odpowiedni zespół gwarancją dobrej zabawy

W znacznej większości na przyjęciach weselnych o dobra zabawę dba właściwie wybrany zespół. Te które często grają na weselach doskonale wiedza, jak sprawić aby goście na długo zapamiętali uroczystość. Jednym z takich sposobów jest przysięga gości weselnych.

Dobry zespół muzyczny doskonale wie, w którym momencie jakie działania podjąć, aby osoby uczestniczące w weselu dobrze się bawiły. Młodzi zazwyczaj zdają się na ich profesjonalizm co do przebiegu zabawy, oczywiście mogą wnieść swoje uwagi co do konkretnych zabawa czy momentu, w którym mają się odbywać.

Jak angażować gości w zabawę

Przysięga gości weselnych jest sposobem na angażowanie ich w jak najlepszą zabawę podczas trwania całej uroczystości. Na pewno powinna być ona traktowana z przymrużeniem oka, jest to bowiem żartobliwa forma aranżacji zabawy. Zazwyczaj przysięga gości weselnych jest wygłaszana na początku przyjęcia weselnego.

Każdy zespół zazwyczaj ma przygotowaną własną wersję takiej przysięgi, jednak są one często do siebie podobne. Goście powtarzają za zespołem jej słowa, w których zazwyczaj przysięgają, że będą się dobrze bawić, nie będą odmawiać picia toastów za zdrowie pary młodej czy nie będą odmawiać tańca i udziału w zabawach weselnych. Oczywiście treść przysięgi może być dowolna, bywa że państwo młodzi chcą aby zespół ujął w przysiędze określone treści.

Dobra zabawa przez całe wesele

Przysięga gości weselnych to ciekawy i bardzo dobry wstęp do dalszej zabawy przez całe przyjęcie. Powtarzanie takiej przysięgi angażuje gości, którzy o wiele chętniej wykonują potem polecenia zespołu dotyczące zabawy. Ważne jest także to, aby zespół przygotował odpowiednie gry i zabawy które będą ciekawe i będą dawały odpowiednią dawkę zabawy i śmiechu.

Większość atrakcji, organizowanych przez zespół jest bowiem nastawiona na wesołą zabawę. Dzięki odpowiedniemu prowadzeniu imprezy weselnej goście mogą się dobrze bawić nawet do białego rana.