DodatkiBiżuteriaModa ŚlubnaŚlubNietypowe obrączki dla pary młodej

21 września, 2021by PerfectMoments.pl

Przyszła para młoda, która decyduje się, na tak poważny i pewny krok w swoim życiu, jak ślub, już podczas planowania ceremonii, zaczyna zwracać uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół, który sprawi, że ten dzień będzie dla nich najpiękniejszym, oraz najbardziej wyjątkowym dniem w życiu.

Suknia, garnitur i obrączki, to jednak najważniejsza część, bez której nie można się obejść. Niektóre z tych rzeczy, potrafią jednak wywołać wiele emocji, jak wybór odpowiednich obrączek.

 

Jakie obrączki wybrać na ślub?

W sklepach z biżuterią, nie brakuje modnych, oryginalnych oraz wykonanych z różnego rodzaju materiałów, co ułatwia wybór konkretnego modelu. Niestety, wiele z nich, wydaje się zbyt prosta, lub nie spełnia oczekiwań młodej pary. Rozwiązaniem tej sytuacji, może okazać się grawer, który będzie miał dowolne teksty na obrączki.

 

Gdzie znajdziesz piękne teksty na obrączki?

Wygrawerowane teksty na obrączki, stały się hitem. Są niewielkie, pięknie się prezentują, a co najważniejsze, można na nich umieścić dowolny napis. Najchętniej wybierane napisy, to przeważnie ulubione cycaty z filmów czy książek, ale również wierszy. Przyszła, młoda para, może zdecydować się na napis jednolity, który znajduję się na obu obrączkach, lub podwójny.

W przypadku podwójnego tekstu, można zastosować wiele możliwości, co jest ogromnym udogodnieniem. Napis może być dłuższy, a nawet zawierać najważniejszą datę. Teksty na obrączki, są bardziej wyraźne, są bardziej widoczne, mogą zostać napisane, za pomocą różnych czcionek, oraz być w różnym języku.

 

Gdzie szukać najlepszych cytatów?

Cytaty można szukać zarówno w książkach, gazetach, filmach czy serialach, ale również w internecie, gdzie nie brakuje licznych stron, z gotowymi tekstami. Można zdecydować się na tekst żartobliwy, lub poważny, który występuje w formie zdania, cytatu czy znanych treści. Ciekawe inspiracje, dostosowane są również mniej więcej do wielkości obrączki, co sprawia, że będą prezentowały się jak najlepiej, oraz będą stanowić ciekawą pamiątkę, na długie lata.

Grawer na obrączce, może być wykorzystany zarówno przed jak i po ślubie, w zależności od młodej pary, dlatego może się to okazać, świetnym prezentem na rocznicę ślubu.