DodatkiModa ŚlubnaŚlubWeseleButy na wesele – jakie wybrać?

16 sierpnia, 2021by PerfectMoments.pl0

Wybierasz się na wesele i choć masz już wybraną sukienkę, najbardziej boisz się tego, że stworzona stylizacja okaże się dla ciebie mało wygodna? Prawdopodobnie Twoje obawy nie dotyczą sukienki, a obuwia, które przeważnie jest tym najmniej wygodnym elementem uroczystych i eleganckich strojów.

 

Wygląd czy wygoda – a może jedno i drugie?

 

Czy którakolwiek z Pań mogłaby zupełnie szczerze powiedzieć, że wysokie szpilki gwarantują jej komfort i zapewniają tak samo dużą swobodę co półbuty na dwucentymetrowym obcasie albo baleriny? Do szpilek można przywyknąć, ale nie zmienia to faktu, że nie są one najwygodniejszą propozycją. W eleganckich stylizacjach obcas zawsze będzie wskazany, jednakże może to być obcas grubszy i mocniejszy, a także nieco krótszy – wynoszący kilka czy maksymalnie dziesięć centymetrów.

Pamiętaj też o tym, że w wybranym obuwiu będziesz musiała spędzić cały długi dzień i równie długą noc. A ten czas raczej nie zostanie przeznaczony wyłącznie na stanie w jednym miejscu czy siedzenie przy stole. Wypełnią go szalone zabawy, zwariowane tańce, a także różnego rodzaju konkursy, w trakcie których nieraz będziesz musiała biegać, skakać czy kucać. Dobrze by było, abyś nie musiał wtedy martwić się o upadek czy zaplątanie szpilek. Wybierz więc sprawdzone buty na wesele, w których wiesz, że jest ci zawsze wygodnie. Z tego właśnie powodu raczej nie zaleca się ubierać na tego rodzaju imprezy zupełnie nowego obuwia.

Nawet jeśli sprawiłaś sobie nowe szpilki i zamierzasz założyć je na przyszłe wesele, postaraj się wcześniej je rozchodzić, nawet chodząc w nim po domu czy mieszkaniu. Musisz upewnić się, że buty cię nie obetrą i okażą się przynajmniej względnie wygodne. Zawsze warto mieć też jakieś buty na wesele na zmianę. Tak na wszelki wypadek. Być może nie będziesz musiała ich w ogóle zakładać, ale lepiej mimo wszystko mieć je przy sobie.

 

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone gwiazdką *