Fotografia ŚlubnaŚlubJak zaprojektować fotoalbum ślubny?

Jeden z najpiękniejszych dni w życiu, a w nim wachlarz emocji – o tak, ślub to niezapomniana uroczystość. Kiedy pożegnasz weselnych gości i wrócisz do codziennych spraw, masz wrażenie, że wszystko stało się ulotnym wspomnieniem. Ani trochę! Zatrzymaj najpiękniejsze chwile na zawsze, projektując elegancki fotoalbum ślubny.

Nowoczesny fotoalbum ślubny – zrób to sam(a)!

Pary planujące swój ślub często muszą liczyć się z wydatkami. To zrozumiałe – w końcu w dzisiejszych czasach nic do najtańszych nie należy. Połącz przyjemne z pożytecznym i samodzielnie zaprojektuj własny fotoalbum. Nie musisz go zamawiać u fotografa i narażać się na dodatkowe koszty. Na stronie uwolnijkolory.pl znajdziesz ponadczasowy album, w którym utrwalisz najpiękniejsze wspomnienia. Kreatywnie? Jak najbardziej. A do tego niedrogo, szybko i wygodnie.

Rozwiń skrzydła wyobraźni

Co jest potrzebne do wyjątkowego projektu? Przygotuj zdjęcia, zorganizuj sobie trochę wolnego czasu i uwolnij swoją kreatywność. Fotoalbum zawiera sztywne karty otwierane na płasko, które pięknie wyeksponują Twoje ślubne zdjęcia.

Zacznij od określenia formatu i wybrania szablonu albumu. W ofercie marki znajdziesz ponad 20 graficznych propozycji, które będą znakomitym tłem dla Twoich zdjęć i podkreślą ich uroczysty charakter. Po kliknięciu przycisku Projektuj przeniesiesz się do kreatora online, w którym zaczniesz realizować swój pomysł. Stopniowo, strona po stronie zapełniaj karty albumu zdjęciami, tekstem i ozdobnymi dodatkami.

Fotografie możesz rozciągać na całą powierzchnię strony, a nawet na dwie bez straty na jakości. Twórz efektowne mozaiki, zestawiaj zdjęcia z formalnej części uroczystości oraz z tej weselnej. Upiększaj je nie tylko pięknymi cytatami o miłości, ale i ozdobnymi ramkami. Efekt? Fantastyczna i niepowtarzalna pamiątka, która latami będzie dostarczać wyjątkowych wspomnień.

A może fotoksiążka?

Produkty ze zdjęciem zostają coraz bardziej doceniane przez odbiorców. Możliwość stworzenia samodzielnego projektu otwiera drzwi do wyobraźni, która pozwala osiągać nieoczywiste rezultaty. To zdecydowanie bardziej wygodne od zamówienia albumu u fotografa. Nie zawsze masz wpływ na jego wygląd oraz zawartość.

Zamiast fotoalbumu możesz wybrać fotoksiążkę – jest niemal o połowę tańsza, ale zachwyca równie innowacyjną formą. Od albumu wyróżnia ją wnętrze, a także większa liczba stron, na których możesz utrwalić ślubne momenty. To oznacza jedno – jeszcze więcej wspomnień w niższej cenie 🙂 Projekt fotoksiążki wykonasz w ten sam sposób, korzystając z kreatora online marki Uwolnij Kolory.

Dziel się wspomnieniami, czyli jakościowe odbitki ze ślubu

Pozostajesz wierny tradycyjnym rozwiązaniom? Zachowaj wspomnienia z dnia zaślubin w odbitkach. Możesz zdecydować się na klasyczny format 10 cm × 15 cm lub wybrać jeden spośród wielu rozmiarów z oferty marki. Odbitki wędrują z rąk do rąk, co w rodzinnym kręgu wywołuje mnóstwo emocji, cennych komentarzy oraz wspomnień. Jeśli w ten właśnie sposób chcesz wracać myślami do pamiętnego dnia, zdjęcia okażą się trafionym wyborem.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone gwiazdką *