ModaPolskie płaszcze zimowe damskie – czy warto je kupić?

5 listopada, 2022by PerfectMoments.pl0

Zbliżająca się wielkimi krokami pora jesienno-zimowa skłania do zrobienia porządków w garderobie i przygotowania się do nieco chłodniejszych dni. Odpowiednia jakościowo kurtka lub płaszcz na zimę zdają się podstawą. Spektrum możliwości jest naprawdę obszerne, aczkolwiek od pewnego czasu coraz większym zainteresowaniem cieszą się polscy projektanci. Ubrania tworzone przez polskie marki odzieżowe wiążą się z nieco wyższą ceną, ale gdy w grę wchodzi wybitna jakość, cena przestaje mieć większe znaczenie. Kupowanie polskich płaszczy zimowych to nie tylko sposób na wspieranie rodzimego rynku, ale również gwarancja, że produkt posłuży nam przez długie lata.

Dlaczego warto zdecydować się na polskie marki?

Płaszcze tworzone przez polskie marki to przede wszystkim staranność wykonania i stosowanie materiałów najwyższej jakości. Już tylko ten aspekt wystarczy, by skierować swoją uwagę nawet na młode i jeszcze nieopierzone marki odzieżowe z Polski. Kolekcje powstają w mniejszych ilościach, a zatem nie ma mowy o masowej produkcji, podczas której po prostu nie sposób dopilnować wszystkich aspektów jakościowych. Jednym słowem- polskie marki stawiają na jakość, a nie na imponującą ilość. Drugim atutem są oczywiście oryginalne projekty, które z kolei sprawiają, że każda z pań będzie mogła czuć się w najchłodniejsze dni roku po prostu wyjątkowo. Polscy projektanci są coraz częściej doceniani na arenie międzynarodowej. Zachwycają pomysłowością i kreatywnym podejściem do najdrobniejszych elementów każdego projektu.

Jakie polskie marki warto wziąć pod uwagę?

Jeszcze do niedawna największym zainteresowaniem cieszyły się unikatowe kolekcje Bohoboco- marki stworzonej przez Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha. Doskonale wyważony minimalizm bardzo szybko skradł serca polskich kobiet, wyczekujących kolejnych kolekcji z wypiekami na twarzy. Bohoboco niedawno ogłosiło koniec działalności, aczkolwiek powstałe do tej pory modele płaszczy damskich wciąż cieszą się wielkim uznaniem i zainteresowaniem pań chwalących sobie najwyższą jakość i doskonały krój.

Kolejną marką, na którą warto zwrócić uwagę w przededniu zimy jest Bombshe. Ta polska marka odzieżowa powstała w 2016 roku i każdego dnia cieszy się coraz większym uznaniem. Doskonałe wyczucie estetyki oraz kuszący minimalizm sprawiają, że wszystkie projekty marki są godne zainteresowania. Z pewnością przypadną do gustu kobietom lubującym się w nienachalnej elegancji i wygodzie.

W kolekcji Bombshe znajdziemy również sporo propozycji płaszczy. Płaszcze damskie na zimę od tej marki odznaczają się najwyższą jakością wykonania oraz doskonałym stylem. W tworzeniu unikatowej odzieży wierzchniej świetnie odnajduje się również Zartex. To marka prosperująca od wielu lat i skupiająca się przede wszystkim na dostarczaniu kobietom doskonałej jakości kurtek oraz płaszczy. Zartex przywiązuje bardzo dużą wagę do jakości. Płaszcze są idealnie skrojone i przede wszystkim tworzone z jakościowo doskonałych materiałów.

 

 

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone gwiazdką *