Moda ŚlubnaNieprzypisaneSukienki księżniczki dla Pań plus size

10 sierpnia, 2021by PerfectMoments.pl0

Jeżeli nie masz idealnej figury, a wręcz twoja waga odbiega znacząco od tej uznawanej za „prawidłową”, prawdopodobnie już teraz na samą myśl o przygotowaniach do własnego ślubu dostajesz ”białej gorączki”. Zakładasz z automatu, że wszystkie sukienki ślubne plus size będą brzydko wyglądać.

Obawiasz się, że zamiast poczuć się w niej wyjątkowo, jedynie uwydatnisz to wszystko, z czego nie jesteś do końca zadowolona. A właśnie o to chodzi przecież w ubraniach, by dobierać je do siebie tak, aby zmieniać sylwetkę na korzyść. Każda kobieta zawsze znajdzie w swojej figurze coś takiego, co będzie chciała ukryć. W przypadku sukni ślubnej warto zdecydować się na krój księżniczki.

 

Dlaczego taki krój?

 

Księżniczki nie są zarezerwowane wyłącznie dla najszczuplejszych, najsmuklejszych i drobnych kobiet. Ten model zdecydowanie najmocniej kojarzy się z modą ślubną. Sukienki ślubne o kroju księżniczki wypełniają wszystkie salony sukien ślubnych i nierzadko stanowią ponad połowę ich propozycji, co dla ciebie może być pewną zaletą, oznaczającą, że znajdziesz je najprawdopodobniej w wielu rozmiarach. Tak też zwykle bywa. O ile mogłabyś mieć pewne problemy ze znalezieniem kreacji ślubnej w rozmiarze 48 czy 50, tak jako alternatywę otrzymasz do wyboru właśnie księżniczkę.

To model, który Polki wyraźnie sobie upodobały. Charakteryzuje się mocnym i wyraźnie rozszerzonym dołem, nieraz tworzonym przez kilka warstw tiulowego materiału, czasem wspartym też na dodatkowym kole czy innej konstrukcji. Oczywiście takie sukienki ślubne plus size, jak sama nazwa wskazuje, przywodzą na myśl przepiękne baśniowe stroje wytwornych dam. A w tym wyjątkowym dniu możesz poczuć się jak prawdziwa księżniczka.

Teoretycznie sukienki ślubne plus size o kroju księżniczki projektuje się z myślą o mocno zróżnicowanych figurach, jednakże zdecydowanie najlepiej pasują one do pań o sylwetce gruszki. Jeżeli sama taką masz, princesska jest modelem stworzonym właśnie dla Ciebie. Koniecznie ją przymierz. Sama zaskoczysz się tym, jak dobrze może ona wyglądać na twoim ciele.

 

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone gwiazdką *