PrezentyŚlubWesele7 oryginalnych prezentów na ślub

10 sierpnia, 2021by PerfectMoments.pl0

Każdy dzień zdarza się tylko raz, jednak w życiu człowieka jest kilka szczególnych, które bardziej niż pozostałe zapisują się w sercu. Jednym z nich jest oczywiście dzień ślubu, który stanowi przełomowy moment dla każdego związku. Chcesz jeszcze bardziej uświetnić tą chwilę młodej parze? Zobacz, co oryginalnego możesz im podarować!

 

1. Wypisz to!

Największa uwaga na młodej parze jest skupiona w momencie, gdy narzeczeni składają sobie przysięgę małżeńską. Podaruj im ją (koniecznie z ich imionami) wyszytą na płótnie, wyrytą w drewnie lub innym sposobem wypisaną na trwałym materiale. Słowo pisane utwierdza słowo mówione, a małżonkowie, zawiesiwszy ją w widocznym miejscu w swoim domu, będą mogli do niej wracać w radosnych chwilach, a w trudnych będzie dla nich umocnieniem. Wykonanym takim samym sposobem, zamiast przysięgi małżeńskiej, doskonałym prezentem na ślub będzie np. “Hymn o miłości” św. Pawła. Żeby było ciekawiej, może niech będzie on wypisany np. w języku greckim?

 

2. Koperta pełna miłości

Większość młodych par w ramach prezentu życzy sobie pieniądze. Ty też prawdopodobnie będziesz chciał do prezentu dołączyć kopertę. Zrób to w niecodzienny sposób! Nadmuchaj kilka balonów w kształcie serca, zwiąż je wstążką w “bukiet”, a do wstążki doczep kopertę z pieniędzmi. Przywiąż je też najlepiej do torby z prezentem, aby nie odleciały.;) Dzięki balonom Twój prezent od razu zyska na atrakcyjności, a balony przez długi czas będą mogły zdobić mieszkanie młodego małżeństwa.

 

3. Wprowadź nutkę tajemniczości

Kiedy Państwo Młodzi odbędą już swój miesiąc miodowy i powoli będą się przyzwyczajać do codziennego życia, wtedy do akcji wkroczy prezent od Ciebie, który nie pozwoli tak szybko im popaść w rutynę codzienności. Zdrapki dla par – bo o nich mowa – są świetnym sposobem na lepsze poznanie siebie i przeżycie zaskakujących przygód. W sprzedaży jest dostępnych bardzo dużo kategorii zdrapek, to od Ciebie zależy jaki zestaw podarujesz, gdyż to Ty najlepiej znasz parę młodą.

 

4. Pozwól im zaszaleć

Twoi znajomi od lat powtarzają, że chcą zrobić coś szalonego, ale nigdy nie mają na to czasu, a teraz zapraszają Cię na swój ślub? Popchnij ich ku niespełnionym marzeniom i zafunduj im dawkę adrenaliny. Lot helikopterem, skok na bungee, skok ze spadochronu, wejście na ściankę wspinaczkową – to tylko niektóre z atrakcji przyspieszających bicie serca. Wybierz coś i podaruj im bilety, a może zaproponuj także swoje towarzystwo do pakietu.:)

 

5. Wehikuł czasu

Lata mijają, ludzie się zmieniają, pisząc kolejne karty historii życia. Świetnym bodźcem do utrwalania swojej historii będzie prezent ślubny w postaci zespolonych ramek na zdjęcia, które małżonkowie będą mogli uzupełniać w kolejnych latach według zaproponowanego przez Ciebie systemu. Przykładowo, możesz zaproponować, aby załączali zdjęcia swojej rodziny co 5 lat w rocznicę ślubu, albo możesz podpisać ramki konkretnymi wydarzeniami, które para musi przeżyć, aby zamieścić z nich zdjęcie, np. “urlop nad morzem”, “pierwsze wspólne malowanie ścian w sypialni” itd.

 

6. Praktycznie i ciekawie

Nic tak nie zbliża ludzi jak wspólne działanie. Tematyczne warsztaty, to kolejny pomysł na ślubny prezent. Dopasowane do zainteresowań lub wręcz przeciwnie, czyli takie które staną się podróżą w nieznane. Warsztaty kulinarne, winiarskie, artystyczne, fotograficzne – to tylko wybrane propozycje. Młoda para, szczególnie taka, która lubi niespodzianki i nie boi się wyzwań, na pewno doceni taki prezent ślubny, a przy okazji może przekona się do jakiejś aktywności.

 

7. Taki, jak mieli dziadkowie…

Popularne w przeszłości, malowane portrety ślubne, dziś znowu stają się hitem, a talentów wśród nas, potrafiących wykonać takie cudo, nie brakuje. Taki prezent szczególnie świetnie sprawdzi się ludziom kochającym sztukę, ale nie tylko. Wystarczy, że dasz malarzowi ładną fotografię młodej pary, a on już będzie wiedział co z nią zrobić.

Wybór prezentu jest równie ważny jak samo uczestniczenie w uroczystości. Jeśli tu trafiłeś, to znaczy, że zależy Ci na znalezieniu czegoś unikatowego, a to już pierwszy krok do sukcesu!

Świetnym pomysłem na prezent może być również Wisiorek lub biżuteria. Sprawdź więcej pomysłów na Wisiorek.pl

 

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone gwiazdką *