ŚlubWeseleKonsultant ślubny

10 sierpnia, 2021by PerfectMoments.pl0

Konsultant ślubny to stosunkowo nowy zawód, bo o istnieniu takich usług słyszymy dopiero od kilku lat. Jednak w ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się zatrudniać konsultanta ślubnego, do pomocy przy organizacji swojego ślubu i wesela.

 

Kim jest konsultant ślubny?

 

Wedding Planner, w Polsce częściej nazywany konsultantem ślubnym to osoba, która usługowo zajmuje się organizacją całego przedsięwzięcia jakim jest ślub i wesele. Oznacza to, że za odpowiednią odpłatnością możemy zlecić takiej osobie planowanie, przygotowywanie i nadzorowanie całego wesela. Jak wiadomo w polskiej tradycji przyjęty jest zwyczaj organizowania wesel stosunkowo dużych i wystawnych.

Przygotowanie takiego wydarzenia to co najmniej kilka miesięcy intensywnych starań, spotkań, wyjazdów i telefonów ustalających szczegóły. Każdy z nas doskonale rozumie, że czas to pieniądz, dlatego w wielu sytuacjach lepiej jest takie zadania zlecić konsultantowi.

 

Jak konsultant może pomóc w organizacji wesela?

 

Konsultant ślubny to osoba, która ma duże doświadczenie i wiedzę na temat organizacji wesel. Osoba taka, doskonale zna obecne trendy związane z organizacją przyjęć. Będzie ona bardzo dobrym źródłem inspiracji, bo może podpowiedzieć, jak ciekawie przygotować swoje wesele. Warto pamiętać, że to wydarzenie nie musi mieć postaci ślubu w kościele i przyjęcia w sali bankietowej. Możliwości jest naprawdę dużo.

Obecnie wiele osób decyduję się na śluby plenerowe. Są także osoby które swój ślub zawierają poza granicami kraju, w malowniczych zakątkach Europy. W takich właśnie przedsięwzięciach może pomóc konsultant ślubny. Warto mieć na uwadze także fakt, że konsultant posiada swoje kontakty w branży, może więc negocjować dobre ceny.

Skorzystanie z jego usług będzie bardzo dobrym wyjściem dla osób, które są bardzo zajęte oraz dla wszystkich tych, którzy mieszkają i pracują za granicą a chcą wziąć ślub w Polsce, w swojej rodzinnej miejscowości.

 

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone gwiazdką *