WeseleŚlubWesele w plenerze – jak je urozmaicić?

16 sierpnia, 2021by PerfectMoments.pl0

Coraz więcej młodych par decyduje się na wesele w plenerze zamiast tradycyjnego przyjęcia w sali lub ślubu w kościele. Taka impreza może mieć wiele plusów. Przed organizacją wesela w plenerze warto zadać sobie pytanie – jakie atrakcje zapewnić naszym gościom?

 

Wesele w plenerze – o co warto zadbać

 

Atrakcje na wesele obecnie mogą być odległe od tradycyjnych zabaw. Z pewnością wiele z nich przypadnie do gustu gościom weselnym, a wynajęta fotobudka pozwoli uzupełnić albumy ze zdjęciami o pamiątki z przymrużeniem oka.

Wesele w plenerze niekoniecznie musi trwać do białego rana, a serwowane menu z powodzeniem może zastąpić szwedzki stół z mnóstwem przekąsek zamiast tradycyjnego rosołu i rolady. Gdy zdecydujemy się na stół z przekąskami, równie dobrym rozwiązaniem będzie barman, który urozmaici nasze wesele i nada mu klasy.

Różnorodne drinki to nie tylko zaspokojenie gustów smakowych wszystkich gości. To także pokazy umiejętność, często z żonglowaniem butelkami na poziomie zaawansowanych akrobacji. Mobilny bar na wesele znakomicie sprawdzi się w plenerze, gdy urządzamy przyjęcie ślubne w parku lub unowocześnionej stodole.

 

Postaw na luz!

 

Jeżeli chcemy, by impreza była miłym wspomnieniem, nie była sztywna i pozwoliła bawić się dobrze państwu młodym i ich przyjaciołom, a nie tylko pozwoliła ,,odbębnić” obowiązkowy zjazd rodzinny, warto wybrać nowoczesne i modne atrakcje na wesele. Wspomniana fotobudka z dowozem, barman na wesele, pokazy artystyczne, kameralna muzyka, rozmaitości na szwedzkim stole – to wszystko pozwoli urządzić przyjęcie, które każdy będzie wspominać jako naprawdę miłe chwile dzielone wspólnie z młodą parą w luźniej i przyjaznej atmosferze.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone gwiazdką *